Milik

Świetną passę strzelecką kontynuuje Arkadiusz Milik. Polak ostatnio popisał się hat-trickiem w Ligue 1, zaś dziś dorzucił kolejne bramki w Lidze Konferencji Europy.

Olympique Marsylia w 1/16 finału tych rozgrywek mierzy się z Qarabağ AK. Drużyna polskiego napastnika prowadziła już po pierwszej połowie, w której dwa trafienia odnotował Arkadiusz Milik.

Wszystko rozpoczęło się w 41. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Milik główkował. Jego strzał został zblokowany, ale skuteczną okazała się dobitka. Chwilę później błąd w wyprowadzeniu piłki popełnili gracze drużyny przeciwnej, co wykorzystali marsylczycy. Milik otrzymał piłkę na szesnasty metr. Polak był niepilnowany, więc znalazł się w sytuacji sam na sam, którą bez problemów wykorzystał.

Ostatecznie Olympique wygrywa ten mecz 3:1.

Liga Konferencji Europy

OM – Qarabag 3:1                                                                                                      Bramki: 41′ Milik, 44′ Milik, 90+2′ Payet – 85′ Kady