Piłka nożna
Fot: mlssoccer.com

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution, a jego zespół pokonał na własnym stadionie Inter Miami 2:0.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zespołu gospodarzy, który już w pierwszej minucie wyszedł na prowadzenie po bramce Dai=miana Rivera. W 64.minucie wynik spotkania uderzeniem głową ustalił Adam Buksa dla którego było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. Goście z Miami kończyli mecz w dziewiątkę po tym jak w 60.minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Damion Lowe, a na niespełna kwadrans przed zakończeniem meczu boisko z powodu dwóch żółtych kartek opuścił Jairo Quinteros.
25-letni Buksa, który spotkanie rozpoczął w podstawowym składzie boisko opuścił w 77.minucie.

Zespół reprezentanta Polski po dziewięciu kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej