Legia

W spotkaniu zamykającym sezon 2021/2022 Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie Cracovię Kraków 3:0. Bramki dla miejscowych zdobywali Maciej Rosołek i Tomas Pekhart i Rafael Lopes.

W spotkanie lepiej weszli miejscowi, którzy w trzeciej minucie spotkania mogli wyjść na prowadzenie jednak uderzenie Wszołka jednak do piłki doszedł Slisz i uderzył potężnie jednak w bramce znakomicie zachował się Hrosso. Chwile później Wszołek znalazł się w sytuacji sam na sam z Hrosso jednak górą z tego pojedynku wyszedł bramkarz Cracovii. Przyjezdni powinni wyjść na prowadzenie w doliczonym czasie gry jednak uderzenie Kakabadze zatrzymało się na słupku. W odpowiedzi uderzał Sokołowski jednak piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

W drugą połowę zespół Legii wszedł bardzo mocno i już w 51.minucie Pekhart zdobył bramkę jednak Czech znajdował się na pozycji spalonej i bramka nie została uznana, Trzy minuty później wszystko jednak przebiegało zgodnie z przepisami i z bramki mógł cieszyć się Maciej Rosołek, który płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Pasów. Po zdobyciu bramki Legia zaatakowała i w 66.minucie podwyższyła prowadzenie po uderzeniu głowa Tomasa Pekharta. Cracovia mogła zdobyć bramkę kontaktową jednak po raz kolejny po uderzeniu Kakabadze piłka przytrzymała się na słupku. Chwilę później uderzał Rasmussen jednak w bramce dobrze zachował się Miszta. Niewykorzystane sytuacje zemściły się na przyjezdnych w 83.minucie gdy wynik podwyższył Rafael Lopes.