Polska

Na pożegnanie z mistrzostwami Europy reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała 1:1 z Bułgarią.

Polacy po porażkach z Holandią (1:2) i Francją (1:6) przed spotkaniem ostatniej kolejki nie mieli matematycznych szans na awans do ćwierćfinału. Pierwsza cześć spotkania zamykającego fazę grupową nie przyniosła bramek, a wynik otworzył w 47.minucie Oliwier Sławiński. Rywale do wyrównania doprowadzili na siedem minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry, a na listę strzelców wpisał się Stefan Trajkow.

Ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu Biało-Czerwoni uplasowali się na trzeciej pozycji.