Lech

W pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Lech Poznań pokonał na własnym stadionie 5:0 Dinamo Batumi.

Lech spotkanie rozpoczął od ataków na bramkę przeciwnika i już w pierwszych sekundach mógł wyjść na prowadzenie jednak uderzenie z rzutu wolnego Kvekveskiriego obronił bramkarz rywali. W dziesiątej minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Michał Skóraś i pokonał bramkarza rywali wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W odpowiedzi Teidi uderzał z dystansu jednak Rudko był na posterunku. Lech atakował i podwyższył prowadzenie po znakomitym zagraniu Ishaka do Amarala, który z okolicy pola karnego pokonał Lazare Kupatadze. Skóraś w 18.minucie mógł podwyższyć prowadzenie jednak w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki. Po zdobyciu bramki mistrzowie Polski w dalszym ciągu atakowali i Skóraś po raz drugi wpisał się na listę strzelców po tym jak piłka uderzona przez skrzydłowego odbiła się od jednego z obrońcy Batumi i wpadła do bramki.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza od przewagi zespołu mistrza Polski. Bardzo blisko podwyższenia wyniku był Amaral jednak piłkę z linii po uderzeniu Portugalczyka wybił zawodnik przyjezdnych. W 65.minucie Velde zagrał do Amarala, a pomocnik Lecha pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Lech mógł podwyższyć prowadzenie po błędzie obrońcy piłkę przejął Tsitaishvili jednak uderzył zbyt lekko. W doliczonym czasie gry fatalnie zachowała się obrona gospodarzy jednak straty we własnym polu karnym zawodników Lecha nie wykorzystali rywale. W doliczonym czasie gry kontratak mistrzów Polski wykorzystał Michael Ishak ustalając wynik spotkania. Po zdobyciu bramki swoją szanse miał zespół Dinama jednak w bramce dobrze spisał się Rudko, który w całym spotkaniu nie miał zbyt dużo pracy.