Adrian Cieślewicz

W 28. kolejce walijskiej ekstraklasy polski pomocnik Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints FC, które mierzyło się z Cardiff Metropolitan University FC.

Mecz pomiędzy walijskimi zespołami zakończył się wysokim zwycięstwem The New Saints FC 7:1. Cardiff Metropolitan University było w stanie strzelić tylko jedną, jak się później okazało honorową bramkę. W 57. minucie spotkania na boisku pojawił się polski pomocnik Adrian Cieślewicz zastępując Asha Baker’a. Osiemnaście minut później Polak miał już na swoim koncie gola na 6:1. Dla Cieślewicza to już siódmy ligowy gol w tym sezonie.

The New Saints FC zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej (71. punktów) i jest już pewne zdobycia mistrzostwa Walii.

28. kolejka ligi walijskiej:

The New Saints FC – Cardiff Metropolitan University FC 7:1 (4:1).

4′ 0:1 Jack Veale

8′ 1:1 Declan McManus

19′ 2:1 Joshua Daniels

25′ 3:1 Daniel Redmond

40′ 4:1 Declan McManus

58′ 5:1 Chris Marriott

75′ 6:1 Adrian Cieślewicz

89′ 7:1 Gwion Dafydd