Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w slalomie kajakowym i kayak crossie dobiegły końca. Niestety dla polskich reprezentantów kończą się one brakiem jakiegokolwiek medalu. Ostatniego dnia najlepiej zaprezentował się Szymon Nowobilski, który zakończył zmagania na ósmej pozycji.

Szymon Nowobilski w półfinale U23 C1 uplasował się na siódmym miejscu, co dało mu awans do finału. W nim zajął ósmą lokatę, na co wpłynęły aż cztery punkty karne.

Pozostali polscy kajakarze zakończyli zmagania na półfinałach. Aleksandra Stach w C1 U23 uplasowała się na trzynastej pozycji. Podobnie słabo było w przypadku startów juniorskich. Krzysztof Książek oraz Marcel Leśniak wypadli poza czołową dziesiątkę (kolejno jedenaste i osiemnaste miejsce). Odległą osiemnastą lokatę zajęła Martyna Bednarczyk.

W ćwierćfinałach w kayak crossie nie poradzili sobie Michał Ciągło i Marcin Kościukiewicz. Obaj panowie nie zdołali awansować do półfinałów. Ciągło w 1/4 finału dopłynął na trzeciej pozycji, a Kościukiewicz na czwartej. Ich czasy nie pozwoliły zaprezentować się w dalszej fazie zmagań.