fot: nn.de

Greuther Fürth pokonał w meczu 7. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi Karlsruhe 4:3, a jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Damian Michalski.

Wynik spotkania otworzył już w piątej minucie Tim Lemperle, a dwie minuty później do wyrównania doprowadził Robin Bormutg. Gospodarze objęli prowadzenie ponownie w 12. minucie spotkania, gdy na listę strzelców wpisał się Dickson Abiama. Przyjezdni nie składali broni i już w dwudziestej piątej minucie ponownie doprowadzili do wyrównania, gdy gola zdobył Marvin Wanitzek. W doliczonym czasie gry bramkę dla Karlsruher zdobył Lars Stindl, a po chwili na tablicy wyników widniał remis po golu Dicksona Abiama, który ustrzelił dublet. Wynik meczu w drugiej połowie ustalił Damian Michalski, dla którego było to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

Drużyna 25-letniego obrońcy po siedmiu kolejkach plasuje się na 12. miejscu w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów.