Piotr Zieliński strzelił gola w meczu 6. kolejki włoskiej ekstraklasy. Bramka polskiego pomocnika otworzyła wynik piłkarskiej rywalizacji, w której SSC Napoli pokonało Udinese Calcio 4:1.

Dziewiętnasta minuta okazała się szczęśliwa dla polskiego pomocnika, który otworzył wynik piłkarskiej rywalizacji z Udinese Calcio. Polak pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając drugiego gola w tym sezonie. Reprezentant Polski przebywał na boisku do 71. minuty.

Drugiego gola w meczu strzelił reprezentant Nigerii Victor Osimhen. Dla 24-letniego napastnika było to czwarte trafienie w bieżących rozgrywkach. Napoli zdobywanie bramek kontynuowało w drugiej połowie. Trzecie trafienie było dziełem gruzińskiego pomocnika Kvaratskhelii w 74. minucie. Jak się okazało gol Samardzicia z 81. minuty okazał się dla przyjezdnych honorowym trafieniem. Wynik piłkarskiej rywalizacji ustalił na dziewięć minut przed zakończeniem pojedynku Simeone.

Napoli odniosło trzecie zwycięstwo w sezonie i awansowało na piąte miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce piłkarzy czeka trudny wyjazdowy mecz do sąsiada w tabeli US Lecce.