Carina Gubin górą w pojedynku z drugoligowcem. Choć zwycięstwo skromne, to cieszy kibiców i zawodników. Na stadionie w Krośnie Odrzańskim zawodnicy Cariny pokonali Stal Stalową Wolę.

Bramka na wagę zwycięstwa padła już w 1. połowie. W 26. minucie znakomicie przymierzył 23-letni pomocnik Cariny, Wiktor Nahrebecki. W ten sposób
gubińskiej ekipy otworzył wynik spotkania.

Z pewnością zadziwia fakt, że drugoligowiec został zdominowany na tyle, że nie był w stanie trafić do siatki teoretycznie słabszego rywala. Spora część spotkania to żółte kartki jednych i drugich, po które arbiter spotkania sięgał siedmiokrotnie.

W tym sezonie Carina Gubin znajduje się obecnie na 11. pozycje w grupie trzeciej czwartego poziomu rozgrywkowego. Choć początek był trudny, drużyna z województwa lubuskiego powróciła na zwycięską ścieżkę i raduje swych fanów osiągnięciami w lidze i Pucharze Polski. Natomiast Stal Stalowa Wola to beniaminek drugiej ligi, w której radzi sobie wyjątkowo dobrze. 10. lokatę ekipa zawdzięcza pięciu bramkom Adama Imieli i uzyskała już 21 oczek.

Fortuna Puchar Polski – 1/16 finału
Carina Gubin 1:0 Stal Stalowa Wola
Nahrebecki 25

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!