Poznańska Warta zdominowała Stal w Brzegu. Żółto-niebiescy nie dali rady ekstraklasowiczowi na własnym boisku.

Spotkanie Dawida z Goliatem, bo tak można to spotkanie nazwać, tym razem zakończyło się zwycięstwem faworyta. 4-ligowa Stal podejmowała u siebie poznańską Wartę i uległa zawodnikom z Wielkopolski 0:4.

Stal otrzymała dwa szybkie ciosy już w pierwszym kwadransie meczu. Najpierw samobójcze trafienie zaliczył Jakub Kowalski, a w minucie 13. prowadzenie podwyższył Wiktor Kamiński.

Później brzeska Stal starała się dzielnie stawić czoła, jednak w drugiej połowie znów do siatki trafili poznaniacy. W drugiej połowie dubletem popisał się Austriak, Stefan Savic, trafiając kolejno w 57. i 85. minucie. Już wtedy Stał była rozłożona na murawie, ale zarówno zawodnicy, jak i kibice są zadowoleni, że zaszli tak daleko.