fot: yorkshirepost.co.uk

Michał Helik w środowym spotkaniu Championshio zanotował kolejne trafienie dla Huddersfield Town. Jego drużyna wygrała spotkanie 2:1.

W ramach 18. kolejki angielskiej ligi Championship drużyna Huddersfield Town zmierzyła się na wyjeździe z Sunderlandem. Dla gości każdy punkt był cenny, by oddalić się jak najbardziej od strefy spadkowej.

Mecz dla ekipy Huddersfield zaczął się bardzo dobrze. Zagranie Leesa wykorzystał Michał Helik i tym samym wyprowadził The Terriers na prowadzenie.

Choć Sunderland wyrównał jezcze przed przerwą, to Huddersfield ponownie zdołał objąć prowadzenie w 67. minucie i takim też wynikiem zakończyło się spotkanie.

Dla Helika było to już 5 trafienie w 18 rozegranych spotkaniach, co jest znakomitym wynikiem, tym bardziej, że Helik jest obrońcą.

Sunderland – Huddersfield Town 1:2 (1:1)

28′ Helik ( Huddersfield Town)
40′ O’Nien (Sunderland)
67′ Burgzorg ( Huddersfield Town)