Nie mamy dobrych informacji z Beach Pro Tour Finals w Doha. Michał Bryl i Bartosz Łosiak nie dokończyli ostatniego meczu grupowego z powodu kłopotów zdrowotnych.

Bartosz Łosiak i Michał Bryl mierzyli się z mistrzami świata Ondrejem Perusicem i Davidem Schweinerem. To właśnie ten mecz miał zadecydować o tym, czy Polacy awansują dalej czy zakończą zmagania w Beach Pro Tour Finals. Okazało się, że w życie wszedł ten drugi scenariusz.

Pierwszy set był całkiem wyrównany. Rywale zdołali się oderwać na dwa oczka po ataku Schweinera, ale szybko stracili swoją zaliczkę. Tym sposobem gra znów toczyła się punkt za punkt. Dopiero od stanu 15:15 przewagę zaczęli budować rywale Polaków. Po bloku Schweinera na Brylu, a później autowych atakach polskiego siatkarza to Czesi wygrali inaugurującego seta 21:17.

Druga partia nie potrwała długo. Po trzech blokach Schweinera na Brylu biało-czerwoni zdecydowali się poprosić o przerwę. Na boisku już nie wrócili, ponieważ podjęli decyzję o niekontynuowaniu spotkania z powodu problemów medycznych. Tym samym zakończyli rywalizację w Beach Pro Tour Finals na fazie grupowej.

Perusic/Schweiner – Łosiak/Bryl 2:0 (21:17, 5:2)