Foto: tspodbeskidzie.pl

W Podbeskidziu Bielsko-Biała trwają kolejne ruchy transferowe. Na wypożyczenie przychodzi napastnik Adrian Małachowski, a z klubem żegna się pomocnik Titas Milasius. 

Adrian Małachowski z ŁKS-u Łódź przenosi się do Podbeskidzia w ramach wypożyczenia, które będzie trwać do końca tego sezonu. 25-letni pomocnik w aktualnie trwających rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy wystąpił pięć razy. Łącznie od momentu przyjścia do ŁKS-u rozegrał piętnaście spotkań, w tym sześć w Ekstraklasie, dwa w Pucharze Polski i siedem w drugiej lidze. Przed pojawieniem się w Łodzi Małachowski grał dla trzecioligowych, niemieckich zespołów 1. FC Magdeburg i SV Waldhof Mannheim.

Odejść z klubu natomiast zdecydował się Titas Milasius. Litewski pomocnik rozwiązał swoją umowę za porozumieniem stron. 23-latek w rundzie jesiennej zanotował sześć meczów w Fortuna 1 Lidze. Milasius w ekipie ”Górali” przebywał 2,5 roku. Przez ten czas zdążył zagrać pięćdziesiąt pięć spotkań, podczas których raz trafił do bramki i trzykrotnie asystował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!