To była udana niedziele w Norwegii dla polskiego zaplecza skoków narciarskich. W drugim konkursie Pucharu Kontynentalnego w Lillehammer (HS 140), na trzecim stopniu podium stanął Jakub Wolny.

To były dwa udane konkursy w wykonaniu Polaków. W pierwszym wygrał Maciej Kot, a w drugim trzeci był Jakub Wolny. Dodatkowo wszyscy zgłoszeni biało-czerwoni do zawodów zdobyli punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego.

Wolny po dwóch równych skokach na 137,5 i 136 m zajął trzecie miejsce z niewielką stratą do zwycięskiego Austriaka Maximiliana Ortnera oraz drugiego Jonasa Schustera. Maciej Kot tym razem uplasował się na dziewiątym miejscu (139/131 m). Zadecydowała o tym przede wszystkim druga gorsza próba. W czołowej dwudziestce znaleźli się jeszcze Klemens Murańka (138,5/124,5 m) oraz Andrzej Stękała (131,5/132 m). Punkty zdobyli też lądując w trzeciej dziesiątce Jan Habdas (128/131 m) oraz Kacper Juroszek (127/125 m).

W klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego najwyżej znajduje się Klemens Murańka – dziewiętnasta lokata z 257 punktami.