Fot. Voster ATS Team - informacja prasowa

Za nami cztery odsłony tegorocznej edycji Małopolskiego Wyścigu Górskiego. 2. miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Paweł Cieślik.

Całość rozpoczęła się prologiem, który odbył się w Boże Ciało. W czasówce liczącej nieco ponad kilometr triumfował Anatolii Budiak, którego czas wyniósł 2 minuty, 50 sekund i 394 tysięczne sekundy. 2 minuty, 54 sekundy i 992 tysięczne sekundy zanotował 2. Adam Stachowiak broniący barw Mazowsza Serce Polski Team. Na kolejnych etapach zwycięstwa odnosili Michal Schlegel, Patryk Stosz (Voster ATS Team) oraz ponownie Budiak.

W klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się wspomniany Schlegel. Czech wykręcił czas 9 godzin, 47 minut i 21 sekund. 14 sekund gorzej zaprezentował się najwyżej sklasyfikowany Polak, Paweł Cieślik, który zajął 2. pozycję. Reprezentant Voster ATS Team podczas każdego z etapów plasował się na 4., 4., 3. i ponownie 3. miejscu. – Przed wyścigiem ciężko przepracowałem ostatnie dwa tygodnie, które pokazały, że na Małopolski Wyścig Górski przyjechałem przygotowany, i wiem, że przyniesie to efekty w najbliższych tygodniach. Jestem zadowolony, choć nie ukrywam, że chyba po raz piąty raz kończę ten wyścig na drugim miejscu w klasyfikacji końcowej. Teraz czeka mnie chwila odpoczynku i już od czwartku rozpoczynam kolejny wyścig etapowy, tym razem w Austrii – skomentował Cieślik.

Źródło: Informacja własna + Informacja prasowa Voster ATS Team

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your name here
Please enter your comment!