fot: biuro prasowe Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin wzmocniło pozycję bramkarską. Do zespołu dołączył doświadczony golkiper Jasmin Burić.

Bramkarz Jasmin Burić został dziś ogłoszony jako nowy piłkarz KGHM Zagłębia Lubin i rozpoczął przygotowania z naszą drużyną do rundy wiosennej obecnego sezonu. 34-letni golkiper rodem z Bośni i Hercegowiny podpisał z naszym Klubem umowę do 30 czerwca 2023 roku.

Burić to wychowanek bośniackiego klubu NK Celik Zenica, z którego w 2009 roku trafił do Lecha Poznań. W barwach „Kolejorza” rozegrał ponad 200 spotkań, w których aż 90 razy zachował czyste konto. Doświadczony bramkarz ostatnio występował dla izraelskiego Hapoelu Haifa, gdzie zagrał 44 mecze, 14 razy zachowując czyste konto. Ostatnie pół roku 34-latek pozostawał bez klubu.

„Do naszego zespołu dołącza doświadczony bramkarz Jasmin Burić. Jestem przekonany, że wniesie do zespołu bramkarzy niebagatelne doświadczenie. W związku z zakomunikowaniem o nieprzedłużeniu kontraktu przez Dominika Hładuna oraz niepewnej sytuacji zdrowotnej Kacpra Bieszczada, zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie Jasmina, który da nam jakość i zabezpieczenie na newralgicznej pozycji bramkarza” – powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Biuro prasowe Zagłębie Lubin

Zobacz więcej:

Rajd Dakar: Zwycięstwo polskiej załogi mimo 3. miejsca na mecie

TCS – Innsbruck: Znamy pary KO z udziałem Polaków

TCS – Innsbruck: R. Kobayashi najlepszy w kwalifikacjach, Stoch bez awansu!

PlusLiga: Noworoczne granie! Zapowiedź 14. kolejki

EBL: Legia lepsza w Toruniu – Koszarek jak profesor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!