Projekt Warszawa przeprowadził wczoraj testy na obecność koronawirusa u swoich zawodników. Niestety siedmiu z nich otrzymało pozytywne wyniki. Oznacza to, że sobotni mecz Cuprum Lubin – Projekt Warszawa musi być przełożony.

Projekt Warszawa informuje, iż w dniu 4 stycznia jeden z zawodników zgłosił objawy wskazujące na możliwość zakażenia koronawirusem. Klub niezwłocznie przeprowadził badania, które wykazały siedem przypadków zakażenia wśród zawodników klubu. Zgodnie z wymogami regulaminowymi PlusLigi na wniosek klubu najbliższe spotkanie wyjazdowe z Cuprum Lubin zostało przełożone.

Klub wystosował oficjalne pisma do Polskiej Ligi Siatkówki S.A. oraz pozostaje w stałym kontakcie z zarządzającym rozgrywkami PlusLigi w celu rozegrania przełożonych spotkań krajowych rozgrywek w najbliższym możliwym terminie. Terminy meczów zostaną podane niezwłocznie po ich ustaleniu wspólnie z ligą oraz drużyną przeciwną.

Projekt Warszawa pozostaje także w kontakcie z przedstawicielami Europejskiej Federacji Piłki Siatkowej (CEV) odpowiadającej za organizację CEV Ligi Mistrzów.

Biuro prasowe Projekt Warszawa

Zobacz więcej:

OFICJALNIE: Kacper Kozłowski trafił do Premier League

PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA w nowym roku nadal bez porażki!

PlusLiga: Mimo planu Cuprum, wszystkie zdobycze zostały w Bełchatowie

EBLK: Hit transferowy BC Polkowice

Tour de Ski: Podsumowanie startów Polaków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!