Polska

Reprezentacja Polski do lat 17 pokonała 2:1 rówieśników z Kosowa i awansowała do mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w Izraelu w dniach 16 maja – 1 czerwca..

Reprezentacja Prowadzona przez Dariusza Gęsiora po pierwszej połowie przegrywała 0:1 po bramce w 30.minucie zdobytej przez Eltona Krasniqa. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Kacper Śmiglewski, a bramkę na wagę zwycięstwa i awansowała do turnieju finałowego z rzutu karnego zdobył Kacper Terlecki. Rywale kończyli mecz w osłabieniu po tym jak drugą żółta kartkę w 90.minucie ukarany został Davud Sylaj.

Biało-Czerwoni we wcześniejszych spotkaniach pokonali reprezentację Ukrainy (3:2) i musieli uznać wyższość rówieśników z Włoch (0:1).

Polacy w turnieju finałowy, który rozpocznie się 16 maja i potrwa do 1 czerwca zmierza się w grupie B z reprezentacjami Francji, Holandii i Bułgarii.