Serie A Piłka nożna
Foto: Twitter @juventusfcen

Nieoficjalne informację z Włoch mówią o chęci wykupienia przez Juventus Turyn polskiego napastnika Arkadiusza Milika. Koszt wykupu będzie opiewał na około siedem milionów euro. 

Przebywający na wypożyczeniu w ,,Juve” Arkadiusz Milik przekonał do siebie działaczy klubu, którzy zamierzają definitywnie wykupić gracza. Polak do Juventusu dołączył z Marsylii przed startem sezonu na zasadzie wypożyczenia. W jego umowie znalazł się jednak zapis dotyczący możliwości wykupienia napastnika za siedem milionów euro plus dodatki. Do tej pory w koszulce Juventusu Milik wystąpił dwadzieścia pięć razy strzelając przy osiem goli i dokładając jedną asystę. W ostatnich meczach nie brał udziału z powodu kontuzji uda. Kiedy był jednak w pełni zdrowy i grał wykazywał się dużą przydatnością w ataku drużyny Allegriego. Przez to zespół z Serie A zamierza go wykupić. Kiedy się to stanie? To jeszcze nie jest wiadome.

Juventus Turyn ma nieciekawą sytuację w tabeli włoskiej Serie A. Po odjęciu piętnastu punktów za oszustwa podatkowe plasuje się dopiero na jedenastej pozycji. Jest duże zagrożenie, że Juventus nie wskoczy do strefy pucharowej (strata dziewięciu punktów). To również jeden z powodów dla których chce się zatrzymać Milika aby ten pomógł odbić się od dna włoskiej drużynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!