Fernando Santos
Foto: pzpn.pl

Piłkarze reprezentacji Polski otrzymali już informację o powołaniach do szerokiej kadry od nowego selekcjonera Portugalczyka Fernando Santosa. Nadal jednak strefa publiczna nie wie kto znalazł się w ścisłym gronie wybranych przez trenera Polaków. 

Na swój debiut w roli trenera reprezentacji Polski Fernando Santos będzie czekał prawie dwa miesiące (23. stycznia 2023 r. został oficjalnie zaprezentowany). Pierwszym sprawdzianem dla niego będzie mecz na wyjeździe z Czechami, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Spotkanie odbędzie się 24. marca 2023 r. o godzinie 20:45. Poza Czechami w tym roku na piłkarzy Santosa będzie czekało jeszcze siedem meczy eliminacyjnych, a także dwa towarzyskie (prawdopodobnie rozgrywane w terminie czerwcowym i listopadowym).

Szeroka kadra piłkarzy została już wybrana przez Portugalczyka. Teraz następuje jej weryfikacja i skreślanie kolejnych nazwisk. Tak aby zostali tylko Ci powołani na marcowe zgrupowanie przed spotkaniem z Czechami i Albanią. Oficjalnie media i sfera publiczna ma dowiedzieć się w piątek, 17. marca podczas specjalnej konferencji prasowej (Warszawa) o tym kto zaskarbił sobie zaufanie Fernando Santosa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!