Raków Częstochowa
Foto: Twitter @Rakow1921

Raków Częstochowa zwołał na jutro specjalną konferencję prasową dla przedstawicieli mediów z udziałem trenera częstochowian Marka Papszuna oraz właściciela klubu Michała Świerczewskiego. 

Konferencja prawdopodobnie będzie poświęcona przedłużeniu kontraktu z aktualnym trenerem Rakowa – Markiem Papszunem. Są to jednak tylko domysły mediów, bo częstochowianie nie poinformowali oficjalnie czego będzie ona dotyczyć. Wszystko jednak wskazuje, że będzie to miejsce na ogłoszenie nowego kontraktu dla Papszuna. Jego obecna umowa z klubem wygasa wraz z końcem sezonu, a więc nie zostało wiele czasu by ją przedłużyć/zmienić.

Papszun z Rakowem pracuje już od 2016 r. i od tego czasu klub z Częstochowy prezentuje się wyśmienicie. Bardzo szybko ”Medaliki” awansowały z drugiej ligi do PKO BP Ekstraklasy, a później plasowały się tam w czołówce (dwa razy wicemistrzostwo Polski, raz Puchar Polski). Nie inaczej będzie teraz, bo ”Rakowianie” pewnie zmierzają po Mistrzostwo Polski. Do swojego konta będą też mogli dopisać trofeum Pucharu Polski, jeśli zwyciężą w finale z Legią Warszawa (02.05).

Dokładnie dziś (18.05) mija siedem lat od rozpoczęcia współpracy działaczy Rakowa Częstochowa z trenerem Markiem Papszunem. Zwołanie konferencji na dzień później (11:00) sugeruje oficjalne ogłoszenie przedłużenia umowy ze szkoleniowcem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!