Liga Konferencji Europy kibice
Foto: lechpoznan.pl

Dziś (7.08.) po godzinie 14 poznaliśmy wyniki losowania czwartej rundy eliminacji do Ligi Konferencji. Najwięcej szczęścia z trzech naszych zespołów miał zdecydowanie Lech Poznań. 

W trzeciej rundzie LKE Polska ma komplet, gdyż wystąpią wszystkie trzy nasze drużyny, które przystąpiły do eliminacji: Lech Poznań, który zwyciężył z litewskim Zalgirisem Kowno 5:2, Pogoń Szczecin, która bez większych problemów odprawiła północnoirlandzki Linfield 8:4 oraz Legia Warszawa, która po męczarniach pokonała kazachski Ordabasy 5:4.

W następnym etapie drużyny te zmierzą się kolejno ze Spartakiem Trnavą, KAA Gent i Austrią Wiedeń. Losowanie ostatniej rundy wyłoniło potencjalnych rywali zwycięzców polskich pojedynków. Wygrany pary Lech-Spartak zmierzy się z przegranym pary Slavia Praga – Dnipro-1. Portowcy po wygranej nad Gentem mogą stanąć naprzeciw Dila Gori bądź Apoela, a warszawiacy naprzeciw wygranego pary Midtjylland – Omonii Nikozja.

Najmniejsze szanse na awans do ostatniej rundy ma Pogoń Szczecin, jednak nie można nikogo skreślać dopóki piłka w grze. Natomiast kibice Lecha Poznań mogą się cieszyć, że ich klub trafił najlepiej jak mógł, bo zarówno Spartak jak i potencjalni rywale w kolejnej fazie są na poziomie poznaniaków, a ci pokazali, że są w stanie wygrywać nawet z lepszymi rywalami.

Losowanie czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy:

Lech Poznań/Spartak Trnava – Slavia Praga/Dnipro-1
Pogoń Szczecin/KAA Gent – Dila Gori/Apoel Nikozja
Legia Warszawa/Austria Wiedeń – Midtjylland/Omonia Nikozja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!