fot. Polski Związek Narciarski

Wiadomo już, którzy polscy skoczkowie i skoczkinie pojawią się na inauguracji Pucharu Interkontynentalnego oraz FIS Cup. Tajemnicą nie jest też zestawienie polskich reprezentantów, którzy udadzą się na Puchar Kontynentalny. 

Panie w Pucharze Interkontynentalnym będą rywalizować w norweskim Lillehammer na skoczni HS98. Tam udadzą się trzy polskie skoczkinie: Paulina Cieślar, Wiktoria Przybyła oraz Nicole Konderla.

W tym samym miejscu, ale na większym obiekcie zmagać będą się skoczkowie w ramach Pucharu Kontynentalnego. Tam oddelegowani zostali: Jan Habdas, Klemens Joniak, Kacper Juroszek, Klemens Murańka, Tomasz Pilch, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Do Szwajcarii natomiast udadzą się: Tymoteusz Amilkiewicz, Szymon Jojko, Łukasz Łukaszczyk, Adam Niżnik, Klemens Staszel, Wiktor Szozda, Kacper Tomasiak i Marcin Wróbel. O punkty do FIS Cup będą walczyć na obiekcie HS106 w Kandersteg.

Przypominamy również skład na najbliższy Puchar Świata w Klingenthal, w którym wystąpią: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Maciej Kot oraz Andrzej Stękała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!