Jan Zieliński w parze z Tajką Su-Wei Hsieh pokonali Kimberly Birrell i John Peers w meczu 1/16 finału miksta w Australian Open.

W pierwszym secie kibice mogli zobaczyć na korcie koncert przełamań. Więcej ich, bo aż trzy mieli na koncie Polak i Tajka. Duet Australijski natomiast zdołał tylko raz w czwartym gemie odebrać podanie przeciwników. Tym sposobem polski tenisista i tajwańska tenisistka zwyciężyli 6:2.

Druga odsłona zakończyła się dokładnie takim samym wynikiem. Jedyne co zmieniło się to to, że tym razem przełamywali już tylko Jan Zieliński i Su-Wei Hsieh. Zrobili to najpierw w trzecim, a następnie siódmym gemie. Podczas ósmego skończyli przy pierwszej możliwej okazji piłkę na wagę seta i całego meczu wygrywając 2:0.

W 1/8 finału Jan Zieliński i Su-Wei Hsieh spotkają się z dobrym znajomym Polaka – Monakijczykiem Hugo Nysem oraz Holenderką Demi Schuurs.