Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała Izrael 2:1 w meczu grupy D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

Polacy, którzy w pięciu dotychczasowych spotkaniach zdobyli dwanaście punktów, byli faworytem spotkania z Izraelem, który w trzech spotkaniach nie potrafił zdobyć żadnego punktu. Początek spotkania należał do zespołu gospodarzy, którzy w piątej minucie wyszli na prowadzenie, gdy na listę strzelców wpisał się Adi Yona. Podopieczni Adama Majewskiego straty odrobili w 57. minucie po golu Maksymiliana Pingota. Trzy punkty reprezentacji zapewnił na minutę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Kajetan Szmyt.

Spotkanie zostało rozegrane w Jena (Niemcy).

Izrael – Polska 1:2 (1:0)