Ostatni niedzielny mecz 23. serii PKO Ekstraklasy zakończył się identycznym rezultatem jak pierwszy – remisem 1:1. Po pierwszej, trochę przesłanej przez Pasy połowie Śląsk prowadził, jednak ataki krakowian po przerwie dały wyrównującą bramkę. Potem jedna i druga strona przeprowadziła sporo szybkich ataków, jednak bez powodzenia i doszło do polubownego, lecz sprawiedliwego rozstrzygnięcia.

CRACOVIA Kraków – ŚLĄSK Wrocław 1:1 (0:1)

Bochniak 54′ – Bejger 9′

Cracovia: Niemczycki – Jugas, Ghiță, Jablonský – Kakabadze, Hoskonen (46. Rakoczy), Oshima, Bochnak – Atanasov (89. Knap), Konoplanka (80. Siplak) – Makuch (68. Källman).
Śląsk Wrocław: Leszczyński – Verdasca, Poprawa, Grétarsson – Konczkowski, Leiva, Olsen, Bukowski (68. Rzuchowski), Bejger – Yeboah (68. Szwedzik), Expósito (74. Jastrzembski).