W Pucharze Kontynentalnym siódme miejsce zajął Aleksander Zniszczoł, a w FIS Cup wyróżnił się pozytywnie Łukasz Łukaszczyk. To najważniejsze osiągnięcia zaplecza polskich skoków narciarskich, które miały miejsce w Lillehammer ora Kandersteg.

Konkurs Pucharu Kontynentalnego rozgrywany był z jedenastej belki startowej. Najlepiej spisał się w nim Aleksander Zniszczoł, który po dwóch równych skokach na 129,5 i 130 m. zajął siódmą lokatę. Punkty w niedzielę, w Lillehammer zdobyli też Jakub Wolny (122 i 123,5 m) oraz Klemens Murańka (118,5 i 114 m). Poza drugą serią znaleźli się Jan Habdas (113 m), Kacper Juroszek (113 m), Tomasz Pilch (111,5 m), Klemens Joniak (98,5 m). W klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego przewodzi Austriak Clemens Aigner. Drugi jest Clemens Leitner, a trzeci Niemiec Luca Roth. Najwyżej z Polaków na czwartej pozycji plasuje się Aleksander Zniszczoł.

54. Klemens Joniak – 64,4 pkt

W FIS Cup mieliśmy spore zaskoczenie w postaci dobrego występu Łukasza Łukaszczyka. Polak oddał dwa niezłe skoki (101 i 104 m), które dały mu ósmą lokatę. Punkty zdobyli też Kacper Tomasiak (93 i 95 m), Adam Niżnik (90 i 87 m), Tymoteusz Amilkiewicz (93 i 87,5 m), Wiktor Szozda (95,5 i 81 m). Poza top trzydzieści wylądowali Marcin Wróbel (84 m), Klemens Staszel (85 m) oraz Szymon Jojko (85 m). Aktualnie w klasyfikacji generalnej FIS Cup prowadzi Austriak Stefan Rainer. Najwyżej z Polaków na piątej pozycji jest Adam Niżnik.