Jan Zieliński wraz z Su-Wei Hsieh pokonali w półfinale miksta Jaimee Fourlis i Andrewa Harrisa. Tym samym Polak i Tajwanka powalczą o wielkoszlemowy tytuł.

Pierwszy set przez bardzo długi czas był piekielnie wyrównany. Dopiero w jedenastym gemie para Zieliński-Hsieh została przełamana. Całe szczęście Polak i Tajwanka szybko odpowiedzieli na to odłamaniem. Dzięki temu doprowadzili do tie-breaka. W nim było dużo zwrotów akcji. Początkowo to Fourlis i Harris przeważali, a nawet mieli kilka piłek setowych. Żadnej z nich jednak nie skończyli, a inicjatywa przeszła w ręce Jana Zielińskiego i Su-Wei Hsieh. Duet polsko-monakijski wytrzymał presję i zwyciężył 10-8.

Druga partia była zdecydowanie bardziej spokojna. Tym razem para australijska nie stwarzała problemów. Co więcej bardzo szybko pozwoliła odebrać sobie dwukrotnie podanie. Najpierw Zieliński i Hsieh doprowadzili do tego w trzecim gemie, a następnie w piątym. Chwilę później mieli już piłki na wagę seta i całego meczu. Ich rywale nie potrafili ich obronić i przegrali 2:6 oraz w całym półfinale 0:2.

W finale miksta Jan Zieliński i Su-Wei Hsieh zagrają z Amerykanką Desirae Krawczyk i Brytyjczykiem Nealem Skupskim.