W swoim pierwszym spotkaniu II rundy eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 17 pokonała Bośnię i Hercegowinę 4:1.

W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni zmierzyli się z gospodarzami turnieju i nie mieli większych problemów z pokonaniem rówieśników z Bośni i Hercegowiny. Polacy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie po golu Mateusza Dziewiatkowskiego, a w 32. minucie Dragan Pejić doprowadził do wyrównania. Przed przerwą kadra prowadzona przez Rafała Lasockiego ponownie wyszła na prowadzenie, a gola zdobył Michael Izunwanne. W drugiej części spotkania dublet ustrzelił Jakub Adkonis.

Polacy podczas turnieju zmierzą się jeszcze z reprezentacją Czech i Białorusi. Awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 20 maja – 5 czerwca na Cyprze uzyskają zwycięzcy grup oraz siedem najlepszych drużyn z drugich miejsc.