Walczące o utrzymanie Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało na własnym stadionie Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1, a gola dającego zwycięstwo w doliczonym czasie gry zdobył z rzutu karnego Daniel Mikołajewski.

Spotkanie nie ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy po pierwszej połowie przegrywali 0:1, a gola dla przyjezdnych w jedenastej minucie spotkania zdobył Taras Zawijśkyj. Gospodarze odrobili straty w 72. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Bartosz Bida. Cenne trzy punkty Podbeskidziu zapewnił Daniel Mikołajewski, który wykorzystał rzut karny w ostatnich sekundach spotkania.

Po 25. kolejkach Podbeskidzie plasuje się na siedemnastym miejscu w tabeli z 21. punktami na koncie, a Bruk-Bet zajmuje trzynaste miejsce z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów.